Ubezpieczenia od nieszczęśliwych wypadków

Ubezpieczenia od nieszczęśliwych wypadków

W ciągu całego naszego życia musimy być przygotowani na niespodziewane sytuacje i zagrożenia. Nieszczęśliwe wypadki zdarzają się każdemu, niezależnie od trybu życia, wieku i miejsca pobytu. Ubezpieczenie NNW to ubezpieczenie osobowe chroniące nasze życie i zdrowie. Chroni w przypadku nieszczęśliwych zdarzeń nie tylko nas, lecz także nasze rodziny.

Obejmuje ono bardzo szeroki zakres ryzyka. W przypadku wypadków samochodowych, pokrywa szkodę zdrowotną wyrządzoną podczas wsiadania i wysiadania do pojazdu, awarii, postoju oraz samego przebywania w aucie. Ubezpieczeniem objęty jest zarówno kierowca, jak pasażerowie.

Odszkodowania

Odszkodowania wypłacane są również w przypadku wystąpienia zawału serca, udaru mózgu, trwałego inwalidztwa spowodowanego na skutek nieszczęśliwego wypadku, niebezpiecznych kontuzji podczas uprawiania sportu, pobytu w szpitalu. Zastanawiasz się, czy ubezpieczenie od NNW jest dla Ciebie? Polisy grupowe przeznaczone są dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich (przez cały rok, 24 godziny na dobę), pracowników firm, kierowców oraz pasażerów. Klienci indywidualni to osoby chętne, w szczególności ubezpieczenie polecane jest studentom, osobom aktywnym fizycznie oraz osobom starszym.

Zabezpiecz się od NNW

Jak ubezpieczyć się od NNW? Istnieje możliwość indywidualnego wykupienia ubezpieczenia np. dla sportowców, dla seniorów. Ubezpieczyciel może zaproponować także ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków jako dodatek, dostępne są pakiety mieszkaniowe, turystyczne i samochodowe. W razie wypadku świadczenia sumują się, świadczenia wypłacane są niezależnie od przyjmowanej pomocy finansowej z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Polisy pokrywają koszty nabywania protez, sprzętów medycznych i rehabilitacyjnych niezbędnych poszkodowanemu, a także leków. W przypadku zgonu kwoty związane z transportem zwłok.wypłacane są rodzinie lub osobom, które zostały upoważnione przez ubezpieczonego. Przed podpisaniem umowy z ubezpieczycielem, tak jak w przypadku każdej polisy, należy dokładnie zapoznać się z jej treścią.

Zostaw odpowiedź